Noclehy se snídaní v Cannes (B&B v Cannes)

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Cannes. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, resortů, rezidencí a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Cannes, kde najdeme města Le Cannet, Vallauris, Mandelieu La Napoule, La Roquette-sur-Siagne a Mougins.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. B&B Villa Du Roc Fleuri 

Foto: B&B Villa Du Roc Fleuri
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
96 %

Boasting a garden, B&B Villa Du Roc Fleuri is situated in Cannes, within 1.5 km of Palais des Festivals de Cannes and 4.3 km of Fort Royal. Free WiFi is featured. Some units include a terrace and/or a balcony with garden or city views.


2. B&B Villa Feline 

Foto: B&B Villa Feline
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
98 %

Located in a residence in the Croix des Gardes area of Cannes, B&B Villa Feline is a 10-minute walk to the beach. It offers a shared swimming pool with a terrace and free Wi-Fi access. Rooms at B&B Villa Feline are air-conditioned and have garden views.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj typu Classic s oddělenými postelemi
osoby0 - 0 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj typu Comfort s oddělenými postelemi
osoby0 - 0 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí
osoby0 - 0 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj typu Club s oddělenými postelemi
osoby0 - 0 EUR za noc

3. Maison d'hôtes Villa Nevada 

Foto: Maison d'hôtes Villa Nevada
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Cannes, 2.4 km from Palais des Festivals de Cannes, Maison d'hôtes Villa Nevada offers accommodation with free WiFi. Guests at the bed and breakfast can enjoy a continental breakfast. Maison d'hôtes Villa Nevada offers a terrace.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: